OFERTY PRACY

Firma KASZ-BUS z siedzibą w Łodzi, świadcząca usługi transportowe w zakresie krajowego przewozu osób, zatrudni pracownik z Łodzi lub okolic na stanowisku:

Kierowca autobusu kat. D na linii regularnej.

Opis stanowiska:

Obsługa linii regularnych Łódź-Głowno-Łowicz oraz Łódź-Karpin-Tomaszów Mazowiecki.

Obowiązki

  • Przewóz osób na regularnych liniach międzymiastowych
  • Sprzedaż biletów, komunikacja z pasażerami
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. D
  • ważne badania lekarskie
  • kurs na przewóz osób
  • zaangażowanie w pracę, sumienność, odpowiedzialność, dokładność
  • niekaralność
  • doświadczenie zawodowe jako kierowca kat. D

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę na pełny etat plus nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres
e-mail: kontakt@kasz-bus.info

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!